FOTO/ ”Dua të jem aty… tani!”, bashkëshortja e ish-sulmuesit të Milanit provokon me poza seksiFederika Nargi është bashkëshortja e ish-sulmuesit të Milanit, Alesando Matri, dhe shpesh herë modelja italiane provokon me poza seksi në rrjetet sociale.

f1

Kësaj here, 30-vjeçarja i ka mahnitur të gjithë me setin fotografik teksa shkruan ‘’Ja, dua të jem aty tani…Tani!’’, teksa e ka fjalën për detin.

f2

Si duket modelja italiane është nostalgjike në mendjen e saj teksa hedh sytë nga stina e verës.

f4

f5
f6
f7

f8

f3

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *