FOTO/ E dashuruar me detin, tifozja shqiptare e Juventusit sjell para kohe verën

SHPËRNDAJE

Beniada Nishani vijon të shkëlqejë në rrjetet sociale dhe jo vetëm. Bukuroshja shqiptare, e cila që në fëmijëri ka emigruar në Itali, aty ku vazhdon karrierën e suksesshme në botën e modelingut nuk resht së mahnituri me linjat e saj perfekte.

BENIADA555

SĂ« fundmi Beniada ka postuar pĂ«r ndjekĂ«sit nĂ« “Instagram” disa foto tepĂ«r provokuese nĂ« bregdete. “Duhet tĂ« jetosh gjithnjĂ« nĂ« bregdet, nĂ«se temperaturat janĂ« tĂ« paktĂ«n minimalisht 20 gradĂ«â€, shkruan modelja seksi nĂ« njĂ« prej publikimeve tĂ« fundit nĂ« rrjetet sociale.

beniada-nishani-2

Kujtojmë që Beniada Nishani ka lidhje edhe me botën e futbollit, pasi njihet si një tifoze e skuadrës më të titulluar italiane, Juventusit.

beniada-nishani11 Beniada-Nishani-3-470x313 beniada-nishani beniada nishani hot

PANORAMASPORT.AL

Te lidhuraBurimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.