FOTO/ E kërcënuan me shpërndarjen e videove intime, gjyqtarja seksi merr dhe një herë vëmendjen e mediave

Gjyqtarja italiane e futbollit, Diana Di Meo, ka tërhequr dhe një herë vëmendjen e mediave, pas skandalit që u përhap disa muaj më parë, të cilën e akuzonin për shpërndarjen e videove intime.

pjimage (1)

Duket se Di Meo e ka harruar atë çështje dhe i është rikthyer dhe një herë postimeve seksi në Instagram, ku shfaq format e saj të nxehta.

Ajo nxjerr në pah format e saj të nxehta, duke mos i lënë shumë vend imagjinatës së fansave që e ndjekin.

5

4

45

3

2

0

1

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com