FOTO/ E papërmbajtshme në “Instagram”, partnerja e portierit gjerman çmend rrjetin


Izabel Goulart, partnerja e portierit Kevin Trap, është një prej modeleve më të famshme braziliane.

pjimage (7)

Ajo regjistron mbi 4.5 milionë fansa vetëm në “Instagram”, të cilët mund të admirojnë fotot dhe videot që modelja seksi poston çdo ditë.

Izabel shfaqet në një formë të mrekullueshme, teksa bien në sy linjat e saj perfekte trupore.

12Capture

1

56

rt

122

45

34

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.