FOTO EKSKLUZIVE/ Ndërhyrja horror e Obanorit, shikoni si i kanë ngelur takat në mish Markut të VllaznisëNjë episod i shëmtuar u regjistrua në fundin e ndeshjes mes Vllaznisë dhe Laçit që përfundoi me rezultatin 1-0. Futbollistët e të dyja skuadrave u përshinë në një sherr masiv, pas vërshëllimës së gjyqtarit Juxhin Xhaja, teksa protagonist u bë mbrojtësi i Laçit, Obanor, i cili u tradhtua nga nervat, duke bërë një ndërhyrje horror në stil “kung fu”, ndaj mesfushorit të Vllaznisë, Herald Marku.

bandicam 2021-04-14 17-57-07-752

“Panorama Sport”, ka arritur të sigurojë një foto ekskluzive, ku shihen në trupin e Markut, shenjat e takave pas goditjes së Obanor. Mbrojtësi i skuadrës kurbinase, rrezikon një dënim shembullor nga Komisioni i Disiplinës, pas këtij veprimi të shëmtuar antisportiv.

Marku Herald

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.