FOTO/ Fanse “të zjarrta” të Nejmarit, binjaket nga Bordoja sjellin verën para kohe


Matildë dhe Polinë Tanto vijojnë të mahnitin në rrjetet sociale dhe jo vetëm. Dy binjaket superseksi nga Bordoja janë shumë të ndjekura në “Instagram”, ku numërojnë miliona fansa.

pjimage (3)

Si gjithnjë, në profilet e tyre, bukuroshet shpërndajnë foto tepër provokuese, teksa së fundmi shfaqen në bregdet, duke sjellë para kohe stinën e verës.

Kujtojmë se dy motrat kanë një lidhje edhe me botën e futbollit, teksa shpeshherë kanë përfunduar në kronikat rozë si protagoniste kryesore në festat e shfrenuara që organizon në Paris sulmuesi brazilian Nejmar.

8f401cbed6f2a0ba17f426fccf8ab84f

72d0084e1f3c152f5560b0e5319a58c944ac830a_original

5DnNtlC1LlRIlXUDc1Sm3Zw9zYE-a5FFABZuFj9Cv58

peach

1ff3d1874fd8c0cbc6a3706c78194afb

9l2rqwn487u21

8lPAE-SnufQ3UrCFhlZbSnyI0UhtHcBJqDBBVv3LQ1o

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *