FOTO/ Frikë për yllin e Mançester Sitit, sulmohet pas një grabitje në shtëpi

Zhoao Kanselo është sulmuar gjatë grabitje në shtëpinë e tij. Mbrojtësi i Mançester Sitit ka mbetur i lënduar tek pjesa e vetullës pas sulmit ndaj tij.

268647729_612298613191280_8661839664139251900_n

Sipas mediave të huaja raportohen se katër persona kanë vjedhur bizhuteritë në banesën e yllit portugez. Këtë lajm e ka publikuar vetë luzitani me anë të një “Story” të profilit të tij në rrjetin social “Instagram”:

“Fatkeqësisht sot u sulmova nga katër frikacakë që më lënduan dhe u përpoqën të lëndonin familjen time. Kanë arritur të më marrin të gjitha bizhuteritë dhe të më lënë me fytyrën time në këtë gjendje. Nuk e di si ka njerëz me kaq poshtërsi. Më e rëndësishmja për mua është familja ime dhe për fat të mirë janë të gjithë mirë.”, shkroi Kanselo.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.