FOTO/ Futbollistja më e bukur në botë, provokuese edhe në “Halloween”

Ana Maria Markoviç është e njohur gjerësisht si futbollistja më e bukur në botë, madje duke i treguar format e saj trupore në një festë të çuditshme. Fjala qëndron mbi festën e “Halloween”-it, ku lojtarja kroate ka pozuar si një mace e vërtetë, madje duke i shtuar portretit edhe mustaqet e pikturuara.

Untitled-1-33-2048x1072

Ana qëndronte mes një tufe kungujsh, si simbolika e festës në fjalë. 22-vjeçarja këtë pozë ka dashur ta ndajë me ndjekësit e saj në rrjetin social “Instagram”, me mbishkrimin: “Dhe çfarë vesh në ‘Halloween’? Miau”.

1

instagram-crush-ana-maria-marković-20220311-101

instagram-crush-ana-maria-marković-20220311-103

instagram-crush-ana-maria-marković-20220311-105

2

Anna Maria Markovic - Instagram, https://www.instagram.com/anamxrkovic

16553921337876

0_Screenshot-2022-06-13-at-103130-copy

ana-markovic

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com