FOTO/ Gjithmonë provokuese, Uanda Nara i uron mbrëmje të këndshme fansave me format e saj seksi


Uanda Nara është gjithmonë në qendër të vëmendjes, qoftë për jetën e saj publike dhe në atë privaten.

uanda nara

Kësaj radhe, modelja argjentinase ka provokuar fansat me një foto shumë “të nxehtë”.

Pothuajse e zhveshur, në një pozicion shumë seksi dhe përballë pasqyrës, Uanda i uron fansave një mbrëmje të këndshme, ku shkruan: “Natën e mirë”.

uanda nara

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com