FOTO/ Grabitën argjendarinë nën kërcënimin e automatikut, zbulohet mjeti luksoz që përdorën hajdutët për t’u arratisur

foto grabiten argjendarine nen kercenimin e automatikut zbulohet mjeti luksoz qe perdoren hajdutet per tu arratisur

Tre persona të armatosur me një automatik kanë grabitur pasditen e sotme një argjendari në Kamëz dhe më pas janë arratisur me një automjet BMW.

BalkanWeb ka siguruar pamjet e automjetit luksoz BMW X6, ngjyrë e bardhë, që është përdorur nga tre grabitësit për t’u arratisur nga vendngjarja.

  • foto galeri
  • foto galeri

Sakaq, policia ka nisur hetimet për zbardhjen e dinamikës së ngjarjes dhe identifikimit të autorëve.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts