FOTO/ Granit Xhaka shkon në stërvitje me “Lamborghini”, e shoqëron… Taulanti

SHPËRNDAJE

Granit Xhaka është ftuar nga trajneri i kombëtares zvicerane për ndeshjet e ardhshme eliminatore.

554

Teksa ka mbërritur në qendrën stërvitore, ka rënë në sy superbisha “Lamborghini”, ku ndoheshin dy vëllezërit, Granit dhe Taulant Xhaka dhe babai i tyre.

ff

Mesfushori 28-vjeçar i cili është dhe kapiten i Arsenalit, po zhvillon një sezon mjaft të mirë në Londër ku shpesh herë bëhet dhe protagonist me paraqitjet e tij.

PANORAMASPORT.AL

Te lidhuraBurimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.