FOTO/ “Heshtni dhe qëndroni të pa lëvizur, 3 ‘Ace’ nga Imobile”, bukuroshja e njohur nuk e fsheh lumturinë për suksesin e Lacios


Aktorja, modelja dhe “ShowGirl”-ja e njohur italo-finlandeze, Ana Falki e cila njihet dhe si një tifoze e çmendur e skuadrës së Lacios nuk përmbahet në rrjetet sociale.

ana falki 5

Në profilin e saj të rrjetit social “Instagram”, Falki ka shkruar për fitoren tenistike të bardhekaltërve ndaj Specias me rezultatin 6-1 duke i thënë kritikëve që të heshtin:

ana falki 4

“Shhhhtttt! Heshtni dhe qëndroni të ‘pa lëvizur’. Një ndeshje e bukur tenisi me tre ace nga Çiro ynë, dhe tre tenorëve që shënuan. Ju lumtë të gjithëve.

ANA FALKI 3

Klas në horizont dhe prurje të reja. Së bashku me Sarrizmin.”, shkroi Ana Falki.

ANA FALKI 2

ANA FALKI.JPG 1

ANA FALKI

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *