FOTO/ Histori e fshehur dashurie, Uanda Nara ka pasur lidhje me

Bashkëshortja e Mauro Ikardit, Uanda Nara, thuhet se ka pasur një lidhje sekrete me një person të famshëm në Amerikën Latine.

pjimage - 2022-02-11T154815.486

Ai quhet Alvaro Navia, një komedian dhe prezantues në Uruguai dhe bëhet fjalë për një lidhje në vitin 2007, një vit përpara se bukuroshja të martohej me Maksi Lopez.

Ata kanë një diferencë prej 20 vitesh dhe një foto e zbuluar së fundmi tregon që dy personazhet mund të kenë pasur diçka së bashku.

uanda nara

uanda

ikardi

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.