Foto/ Horrori në Gjermani, si u gjetën të masakruar fëmijët dhe nëna shqiptare, 44-vjeçari i qëlloi me plumba në kokë

Zhurmat në orën 22:53, alarmuan fqinjët të cilët menjëherë thirrën policinë. Në dukje një martesë e lumtur, që përfundoi në mënyrën më të tmerrshme të mundshme.

Menjëherë në vendngjarje shkuan gjashtë makina policie. Brenda në shtëpi, ishte një kasaphanë e vërtetë: dy fëmijë të vdekur (11 dhe 13 vjeç) – të ekzekutuar me të shtëna në kokë.

Pak metra më tej ndodhej Flamur R. (44 vjeç), babai i djemve – po ashtu i vdekur.

Gruaja dhe nëna Advije R. (38) ishte plagosur rëndë dhe tashmë gjendet në spital – gjithashtu e qëlluar me armë zjarri.

Sipas informacioneve të BILD, babai ka qëlluar me armë të tjerët dhe më pas edhe veten.

Ngjarja ndodhi në qytetin e Hamburgut, në Gjermani.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.