Foto / I fiksuar pas makinave, Hysaj i bën dhuratë vetes një bishë të re

Elseid Hysaj po kalon një formë të mirë tek Lacio, ku është një titullar i padiskutueshëm për trajnerin Mauricio Sarri. Megjithatë futbollisti njihet dhe për pasionin e tij për makinat.

hysaj

Në një postim të fundit në “Instagram”, mbrojtësi ka pozuar një foto me makinën e tij të re superluksoze. “Lodra ime e re”, shkruhej në postim.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.