FOTO/ Ish-partnerja e Kristiano Ronaldos “djeg” rrjetin me setin e ri me bikini
Ish-partnerja e yllit portugez Kristiano Ronaldo, Irina Shaik, po “djeg” rrjetin me fotot e fundit që ka publikuar nga seti i saj fotografik.

Irina1

Modelja ruse po pozon për disa firma të njohura në Meksikë, aty nga ku janë shkrepur dhe fotot e saj. Shaik nuk ngurron t’i publikojë fotot gjysmë e zhveshur dhe ndoshta do t’i tregojë CR7- ës se çfarë ka humbur…

Irina2 Irina3 irina4 Irina5

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *