FOTO/ Ishin një nga çiftet më të përfolura në Itali, ylli i Milanit ndahet nga e dashura superseksi

SHPËRNDAJE

Për muaj me radhë ata ishin një nga çiftet më të përfolur në Itali, aq sa disa ditë më parë ata madje morën edhe kopertinën e Sportweek, por tani duket se historia e dashurisë mes mbrojtësit të Milanit Teo Hernandez dhe influencueses Zoe Kristofoli i ka ardhur në fund.

teo

Prej ditësh, Teo dhe Zoe nuk janë miq në rrjetet sociale dhe fansat e tyre duket se janë të sigurt se diçka ka ndodhur në marrëdhënien e tyre.

Theo-Zo

Një e dhënë tjetër ka ardhur gjithashtu nga profili i Zoe, e cila ndau një video në të cilën ajo flet për gjendjen e saj shpirtërore, të cilësuar përtokë. Shprehjet filozofike të shpërndara së fundmi nga bukuroshja e tatuazheve, konfirmojnë ndarjen e çiftit…

Zoe-1

PANORAMASPORT.AL

Te lidhuraBurimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.