FOTO/ Janë mbi 80 vjeç, njihuni me të famshmit që kanë fituar ‘betejën me kohën’

Tek disa persona bukuria duket sikur është e “përjetshme”.

Ata janë një dëshmi e qartë se si mund të plakemi me hijeshi. Betty White ende bën shaka edhe pse sapo ka mbushur 99 vjeç.

Jane Fonda, ndonëse është 83 vjeç prapë se prapë ka një bukuri marramendëse.

Më poshtë do të gjeni njerëz të famshëm mbi moshën 80 vjeç, të cilët na mësojnë se si eleganca, dashuria për punën, pozitiviteti mund të na ndihmojnë që të fitojmë betejën me kohën.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.