FOTO/ Ka parashikuar saktë ndeshjet e EURO 2020, luani “fallxhor” zgjedh fituesit e sfidave të sotme


Një luan i cili ndodhet në një kopsht zoologjik në Tajlandë është bërë viral në rrjete sociale duke parashikuar saktë ndeshjet e Kampionatit Europian që janë luajtur deri tani.

pjimage (77)

Luani i llojit albino, vendoset përballë disa zinxhirëve që kanë mish dhe flamurin e kombëtareve që luani parashikon ndeshjet.

luani 2

‘Boi’’ i cili është 8 vjeç parashikoi fitoren e Anglisë në sfidën ndaj Kroacisë dhe fitoren e Holandës kundër Ukrainës, teksa për dy sfidat e sotme ka parashikuar fitore të Portugalisë përballë Hungarisë dhe triumf të Francës përballë Gjermanisë.

luani 3

luani 5

luani1

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *