FOTO/ Ka qenë ndër arsyet e suksesit të tij këtë sezon, Abraham dhe bukuroshja s*ksi planifikojnë hapin e madh

Tami Abraham po kalon një sezon mjaft të mirë me skuadrën e Romës në planin personal përsa i përket golave të shënuar.

pjimage (47)

Çelsi i suksesit duket të jetë e fejuara e tij, modelja Leah MonroSipas mediave angleze dyshja po planifikojnë të martohen në fund të këtij sezoni pas disa vitesh në lidhje.

4534343

Një hap i madh ky për çiftin që kanë vendosur më në fund ta kurorëzojnë lidhjen e tyre.

455243

132

0031

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.