FOTO/ Kishte interesim nga Interi, Berat Gjimshiti zgjedh se ku do ta vazhdojë të ardhmen e tij


Mbrojtësi i kombëtares shqiptare, Breat Gjimshiti, është padyshim një prej lojtarëve më të spikatur të Atalantës këtë sezon dhe kjo ngriti interesin e shumë skuadrave të mëdha, përfshirë dhe kampionët e Italisë, Interin.

gjimshiti

Gjithsesi duke se Gjimshiti e ka bërë zgjedhjen se ku do ta vazhdojë të ardhmen e tij, duke rinovuar dhe për 4 vite të tjera me skuadrën e Atalantës.

Me anë të një postimi në faqen e tij zyrtare në Instagram, ai bën me dije këtë lajm ku dhe shkruan: “Jam shumë i lumtur dhe krenar që të zgjasë kontratën me Atalantën. Unë do të shikojë përpara për të arritur më shumë momente të suksesshme me këtë skuadër”.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *