FOTO/ Kristiano Ronaldo i suksesshëm edhe në biznes, hap hotelin luksoz në New York me emrin… CR7
Kristiano Ronaldo përveç se një ndër futbollistët më të mirë të historisë, po shkëlqen dhe në biznes.

roni 4

Së fundmi, ylli portugez ka hapur një hotel luksoz në New York me emrin ‘’PestanaCR7’’. Lajmin e bëri të ditur vetë Ronaldo në rrjetet sociale duke ftuar fansat e tij të vizitojnë biznesin më të ri.

roni 3

‘’PestanaCR7’’ është një rrjet hotelesh me vendndodhje në Spanjë dhe Portguali, dhe së fundmi në New York.

roni 6

Nga pamjet e publikuara në internet shikohet luksi i tepërt në dhomat e hotelit, teksa një natë kushton 120 euro për anëtarët e grupit ‘’PestanaCR&’’ të cilët janë vizitorë të përhershëm.

roni5

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *