FOTO-LAJM/ Koncert me valle e daulle para Piramidës! Mbyllet me performancë muzikore pjesa e parë e Samitit

foto lajm koncert me valle e daulle para piramides mbyllet me performance muzikore pjesa e pare e samitit
foto lajm koncert me valle e daulle para piramides mbyllet me performance muzikore pjesa e pare e samitit

Liderët e Bashkimit Europian dhe të rajonit janë pritur me performancë muzikore përpara Piramidës, në fund të pjesës së parë të Samitit të Procesit të Berlinit.

Grupe të minoriteteve në Shqipëri, me veshje popullore, kanë kërcyer përpara pjesmarrësve në takimin e Saimit, ku të pranishëm janë kryeministrat e gjashtë vendeve të rajonit, si dhe përfaqësuesit e lartë të Bashkimit Evropian.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts