FOTO-LAJM/ Me grushtin lart dhe portretin e ish diktatorit- Nostalgjikët homazhe për “5 majin”: Lavdi shqiptarit të madh, Enver HoxhaNë Ditën e Dëshmorëve, nuk mund të mungonin as nostalgjikët e Enver Hoxhës, të cilët kanë zhvilluar homazhe në Varrezat e Dëshmorëve.

komunistet5 maj14

Ata mbanin në duar portrete  të ish-diktatorit Enver Hoxha dhe parullat, ku shkruhej: “Lavdi shqiptarit të madh, Enver Hoxha”.

Pleqtë nostalgjikë të regjimit diktatorial kanë vendosur kurora me lule ne varrezat e deshmoreve.

Më herët homazhe në varrezat e Dëshmorëve zhvilluan edhe Presidenti i Republikës, Ilir Meta dhe kreu i PD, Lulzim Basha.

komunistet5 maj1

nostaligjet-5-maji-deshmoret-enver hoxha-varrezat e dehmoreve (1) nostaligjet-5-maji-deshmoret-enver hoxha-varrezat e dehmoreve (2) nostaligjet-5-maji-deshmoret-enver hoxha-varrezat e dehmoreve (3) nostaligjet-5-maji-deshmoret-enver hoxha-varrezat e dehmoreve (4) nostaligjet-5-maji-deshmoret-enver hoxha-varrezat e dehmoreve (5) nostaligjet-5-maji-deshmoret-enver hoxha-varrezat e dehmoreve (6) nostaligjet-5-maji-deshmoret-enver hoxha-varrezat e dehmoreve (7) nostaligjet-5-maji-deshmoret-enver hoxha-varrezat e dehmoreve (8) nostaligjet-5-maji-deshmoret-enver hoxha-varrezat e dehmoreve (9) nostaligjet-5-maji-deshmoret-enver hoxha-varrezat e dehmoreve (10) nostaligjet-5-maji-deshmoret-enver hoxha-varrezat e dehmoreve (11) nostaligjet-5-maji-deshmoret-enver hoxha-varrezat e dehmoreve (12) nostaligjet-5-maji-deshmoret-enver hoxha-varrezat e dehmoreve (13) nostaligjet-5-maji-deshmoret-enver hoxha-varrezat e dehmoreve (14) nostaligjet-5-maji-deshmoret-enver hoxha-varrezat e dehmoreve (15) nostaligjet-5-maji-deshmoret-enver hoxha-varrezat e dehmoreve (16) nostaligjet-5-maji-deshmoret-enver hoxha-varrezat e dehmoreve (17) nostaligjet-5-maji-deshmoret-enver hoxha-varrezat e dehmoreve (18)

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *