FOTO/ Lajme të mira për Bajernin, ylli që doli me probleme në zemër kthehet sërish në stërvitje


Më në fund vijnë lajme të mira për ekipin e Nagelsman, ku ylli kanadez, Alfonso Dejvis, është rikthyer sërish në stërvitje pas dy muajsh mungesë.

dejvis

21-vjeçari rezultoi pozitiv me COVID-19, dhe në janar doli se kishte probleme në zemër për shkak të COVID-it që kaloi.

Kjo gjë i alarmoi bavarezët, të cilët ende nuk e dinin nëse Dejvis do të ishte i gatshëm për tyre deri në fund të sezonit.

Ja që kanadezi duket se i ka harruar të gjitha ato që kaloi dhe tani është gati të ndihmojë Bajernin, i cili ka pasur shumë probleme në fazën mbrojtëse kohët e fundit.

dejvis

alfonso dejvis

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *