FOTO/ Lajme të mira për Pele, legjenda e futbollit botëror lë më në fund spitalin dhe…

Lajme të mira vijnë për legjendën e futbollit botëror, Pele. Braziliani ka lënë më në fund spitalin pas shumë kohësh i shtruar ku u ekzaminua me tumor dhe tashmë do të festojë natën e Krishtlindjes me familjen e tij.

PELE

Këtë lajm e ka bërë vetë publike Pele me anë të një postimi në profilin e tij në rrjetin social “Instagram” ku shkruan se premtimin për të gjithë sportdashësit e plotësoi duke dalë nga spitali:

“Fotoja e buzëqeshur nuk është më kot. Siç i’u premtova, Krishtlindjen do ta kaloj me familjen time. Unë po kthehem në shtëpi. Faleminderit për të gjitha mesazhet e mira.”, shkroi Pele.

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.