FOTO/ Lëmshi Ikardi-Uanda vazhdon, komenti i vjehrrës të sulmuesit bëhet viral në internet
Historia e Mauro Ikardit dhe Uanda Narës si duket nuk do të përfundojë kurrë. Pas ndarjes së bujshme, kërkimit të faljes dhe heqjes nga lista e ndjekësve në ‘’Instagram’’, një ndodhi e çuditshme ka bërë edhe më shumë lëmsh fansat.

nora

Ikardi ka postuar një foto me fanellën e PSG-së në Instagram, por në këtë postim ka komentuar vjehrra e tij, mamaja e Uandës, Nora Kolosimo. Kjo e fundit i dërgon 28-vjeçarit zemra në Instagram duke marrë vëmendjen e shumë njerëzve.

ikardi vjehrra

Si duket, Kolosimo nuk e hedh poshtë dhëndrin e saj, vajza e të cilës ka tre fëmijë. Shumë kanë aluduar se historia e Ikardit me Uandën është sajesë për të fituar vëmendje, por ende asgjë nuk është e qartë në këtë histori.

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *