FOTO/ Lojtarët e Danimarkës tentojnë ta qetësojnë, gruaja e Eriksen vrapon në lot drejt fushës. Shikoni momentin prekës


Ataku kardiak që pësoj Kristian Eriksen në fushën e lojës tronditi të gjithë botën e futbollit, ndër të tjerë dhe gruan e tij Sabrina Kvist e cila ishte e pranishme në stadium duke ndjekur Danimarkën.

erik

Gruaja e Eriksen ka zbritur menjëherë në fushën e lojës, teksa portieri Shmajkël dhe mbrojtësi i Milanit, Simon Kjer kanë tentuar ta qetësojnë.

sen

Në imazhet e postuara në rrjetet sociale shikohet se si gruaja e mesfushorit qan ndërsa shokët e skuadrës tentojnë ta qetësojnë.eriksennnn

Foto janë bërë virale duket thyer zemrat e shumë tifozëve të futbollit.

lot 3

lot

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *