FOTO/ Lojtarët e Tiranës i bëjnë rreng Shehit para derbit, më pas vjen dedikimi special

Tirana është duke bërë përgatitjet e fundit për sfidën derbi ndaj Partizanit, e cila do të luhet mbrëmjen e së enjtes në orën 19:45 në stadiumin “AIR Albania”.

265645718_337866591145984_1378461537071103683_n

Në seancën e sotme lojtarët bardheblu i kanë punuar një rreng trajnerit Orges Shehi duke thënë se nuk do të stërviteshin ditën e sotme dhe tekniku 44-vjeçar ka mbetur i shtangur nga gjithë kjo. Por më pas u kuptua që ishte një rreng dhe Shehi është surprizuar nga lojtarët me fanellën me dedikim me numrin 100, shifër kjo ku durrsaku e arriti në ndeshjen me Teutën.

 SHEHI-665x650

OLSI AVDIAJ – PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.