FOTO/ Mbape te Juventusi? Tifozët bardhezi fillojnë të ëndërrojnë, ylli francez me mesazh enigmatik në rrjetet sociale

Kilië Mbape te Juventusi? Marrëveshja është praktikisht e pamundur, por sulmuesi i PSG-së po i bën tifozët e Juventusit të ëndërrojnë.

MBAPE 1

E gjitha kjo për shkak të një “Story” të postuar në profilin e tij zyrtar të rrjetit social “Instagram” nga ku sulmuesi francez, ka publikuar një mesazh enigmatik: “Zebra, po vij”.

Një enigmë e vërtetë, duke parë se zebra është simboli i përjetshëm i “Zonjës së Vjetër”.

Tifozët e Juventusit filluan të ëndërrojnë për ardhjen e tij në Torino në vend të Dibalës dhe Bernardeskit për të bërë një dyshe perfekte me Dushan Vlahoviç.

063142095-03eca088-c782-4e66-8b43-05f8475c6411

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *