FOTO/ Me birrë në dorë duke qeshur, Armand Duka takon kryeministrin anglez në Londër
Presidenti i FSHF-së, Armand Duka është takuar në Londër me kryeministrin anglez Boris Xhonson.

duka xhonson

Si duket, Duka ka udhëtuar për të parë gjysmëfinalen e Europianit ndërmjet Anglisë dhe Danimarkës.

Numri një i FSHF-së ka ndarë momentet e takimit me kryeministrin anglez në rrjetet sociale për miqtë e tij.

duka

”Një takim me Boris Xhonson në Angli sonte”, shkruan Duka në ”Facebook”.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *