FOTO/ “Më i motivuar”, Kumbulla gati për 2022-shin: Jam falënderues për çdo gjë

Fundi i vitit po afron dhe në Itali skuadrat janë ende me pushime. Të shumtë janë ata lojtarë që postojnë urime nëpër rrjetet sociale. Këtë ka bërë dhe mbrojtësi i Romës, Marash Kumbulla.

Kumbulla

Nëpërmjet një postimi në Instagram shqiptari ka uruar të gjithë për Vitin e Ri dhe shprehet i motivuar për sfidat që e presin.

“Jam falënderues për çdo gjë që kam përjetuar në vitin që kaloi, por jam i motivuar dhe me energji që ta bëj 2022-shin më special! Gëzuar Vitin e Ri të gjithëve!, shkruhej në postim.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.