FOTO/ Më seksi se kurrë, e fejuara e “të dështuarit” te Reali çmend rrjetin me postimet e fundit

Aurah Ruiz është e fejuara ish-futbollistit të Realit dhe PSG, Hese Rodrigez, i cili shihej si një talent i madh, por më pas karriera e tij shkoi drejt rënies.

pjimage (24)

Gjithsesi, Ruiz, është ajo që merr një vëmendje shumë të madhe që pas propozimit që futbollisti spanjoll i bëri për t’u martuar.

Modelja ka postuar fotot e saj më të fundit, e cila shfaqet më seksi se kurrë dhe që ka marrë vëmendjen e mediave dhe fansave me format e saj trupore.

6

2

0

3

1

33

10

5

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.