FOTO/ Më seksi se kurrë, sportistet ruse sjellin nxehtësinë në Lojërat Olimpike të Dimrit
Lojërat Olimpike të Dimrit këtë vit kanë qenë të mbushura me polemika, por jo vetëm. Gjithashtu ka pasur dhe disa sportiste seksi që kanë tërhequr vëmendjen e fansave.

pjimage - 2022-02-11T195459.713

Këtu nuk mund të mungonin as sportistet ruse, të cilat kanë tërhequr vëmendjen e mediave botërore me format e tyre tërheqëse.

Elena Nikitina, Julia Kanakina dhe Alina Tarajçenkova, janë tre skiatoret ruse, të cilat kanë marrë një famë të madhe në rrjetet sociale, vetëm me anë të bukurisë së tyre.

Elena Nikitina

saaf

Julia Kanakina

6565

Alina Tarajçenkova

asfaf

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.