FOTO/ “Më shkruajnë dhe ata të martuarit me fëmijë”, aktorja seksi nga Venezuela ngacmohet nga… futbollistët e Reali

Oriana Marzoli, aktorja seksi nga Venezuela, e njohur për Instagramin dhe programet e saj televizive në Spanjë ka folur për të përditshmen spanjolle “AS”.

pjimage (12)

Oriana ka rrëfyer se ngacmohet nga shumë futbollistë, disa të Realit, por dhe nga ata që janë të martuar dhe me fëmijë.

“Më shkruajnë shumë futbollistë, dhe ata të martuarit dhe me fëmijë. Më ka pëlqyer vetëm njëri prej tyre, por miqtë e mi më thanë se është i martuar. Ishte dhe i vogël në moshë”, u shpreh aktorja.

123

2

3

4

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com