FOTO/ Me veshje popullore dhe çifteli në dorë, a e njihni kush është kjo politikane

Nënkryetarja e PDK-së, Vlora Çitaku, ka shpërndarë në rrjetet sociale një foto të saj kur ishte në moshën 7-vjeçare.

Citaku në këtë foto shihet me veshje kombëtare shqiptare dhe me instrumentin kombëtar, çiftelinë.

“Unë, 7 vjeçe, me qifteli”, shkroi shkurt Çitaku në postimin e shpërndarë në Facebook.

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *