FOTO/ Merr fund telenovela e sulmit te Interi, Korrea zbarkon në Milano


Joakin Korrea sapo ka zbarkuar në Milano për tu bërë zyrtarisht pjesë e Interit.

 Korrea Inzagi

Sulmuesi argjentinas do tĂ« kryejĂ« ditĂ«n e nesĂ«rme vizitat mjekĂ«sore dhe do tĂ« hedhĂ« firmĂ«n nĂ« kontratĂ« pĂ«r t’ju bashkuar sĂ«rish ish-trajnerit Simone Inzagi qĂ« e transferoi te Lacios.

Nga ky operacion bardhekalrit do të sigurojnë 31 milionë euro, dhe jo 40 sa pretendonte Lotito. Shkak për këtë u bë këmbëngulja e Interit, dhe Tare e Sarri që punuan për të bindur Lotiton të lërë të lirë lojtarin pasi në kohë të tilla 30 milionë euro nuk janë pak.

correa

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.