FOTO/ Mes të qeshurash e përqafimesh, futbollistët e Tiranës përshëndeten me Jurgen Çelhakën


Futbollisti i Tiranës Jurgen Çelhaka u zyrtarizuar ditën e djeshme si lojtari më i ri i Legias së Varshavës duke iu bashkuar ish-shokut të skuadrës te bardheblutë, Ernest Muçi.

tirana

Çelhaka është një lojtar i dalë nga akademia dhe ishte pjesë mjaft e rëndësishme e Tiranës, për këtë klubi bardheblu ka vendosur ta përcjellë në mënyrën më të mirë.

celhaka

Faqja e klubit bardheblu ka postuar në ‘’Facebook’’ komentin kur Çelhaka përshëndetet mes përqafimesh e të qeshurash me shokët e skuadrës teksa në mbishkrimin e fotos shkruhet ‘’Një dashuri, një familje’’.

cela haka hk hm@ h eg per

Postimi i Tiranës

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *