FOTO/ Moment special në jetën e Lokatelit, pas golit në derbi vjen edhe… martesa
Goli i parë në derbi dhe i dyti sezonal me Juventusin, pas atij kundër Sampdorias, duket se i kanë dhënë Manuel Lokatelit jo vetëm shtysën e duhur në fushën e lojës, për të marrë shpejt spaletat e liderit, por në të njëjtën kohë e kanë bindur se ndoshta ky moment i bukur ka nevojë për një tjetër hap të madh të jetës, si martesa për shembull.

Loka

Dhe me sa raporton medias italiane, menjëherë pas derbit, Lokateli i ka propozuar për martesë Tesa Lakovishit, e cila ka thënë “PO”!

E dashura e Lokatelit

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *