FOTO- Momenti kur 3-vjeçari ribashkohet me nënën e tij në Durrës

foto momenti kur 3 vjecari ribashkohet me nenen e tij ne durres

Ky është momenti kur 3-vjeçari nga Durrësi është ribashkuar me nënën e tij, ndërsa ai mbahej prej ditësh nga gjyshërit.

“Amari i vogël 3 vjeçar sapo mbërriti në krahët e nënës së tij. Ndërsa i takon drejtësisë të vendosë, edhe dashuria e gjyshërve nuk do të mungojë për Amar. Kjo është një nga ato situata për të cilat, nuk gjenden dot fjalët. Përgëzime Drejtorisë së Policisë Durrës”, shkruan ministri i Brendshëm, Taulant Balla.

438686306 960431692115037 6521546091646178450 N
438686306 960431692115037 6521546091646178450 N

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts