FOTO / Mungesë e mistershme, mbrojtësi kuqezi nuk është as në stol
Formacioni i përfaqësueses shqiptare ka pësuar ndryshime të rëndësishme gjatë ditëve të fundit të cilët kanë munduar si pasojë e COVID-19. Por me sa duket Çikalleshi dhe Gjasula nuk janë të vetmit futbollistë që janë humbur në ditët e fundit.

balliu

Sipas protokollit zyrtar të ndeshjes, nuk gjendet as në stol Ivan Balliu. Mbrojtësi kuqezi vlerësohej si alternativë e rëndësishme për kombëtaren, por çuditërisht, sot ai nuk figuron në stol, duke e lënë Shqipërinë me pak alternativa për sfidën dhe me vetëm 8 alternativa në stol, duke i bërë praktikisht zgjedhjet e Rejës te detyruara nëse nuk ka surpriza.

formacionet

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *