Foto/ Nga armët antitank te municionet pa fund, ja çfarë u gjet në Banjskë nga policia e Kosovës

Policia e Kosovës ka bërë publike pamje nga arsenali i armëve që u gjet sot gjatë kontrollit në Banjskë të Zveçanit pas vrasjes së një efektivi të policisë së Kosovës nga një grup i armatosur serb. Në fshatin e Kosovës së Veriut u gjetën qindra armë të llojeve dhe kalibrave të ndryshëm, uniforma dhe pajisje […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts