FOTO/ Nga look-u i ri i Grida Dumës, te biçikleta e Blendi Klosit dhe deputeti që shkriu gazit Bashën, ja si dukeshin sot ligjvënësit para seancës

U zhvillua paraditen e sotme seanca e radhës në Kuvendin e Shqipërisë. Disa prej deputetëve u shfaqën me një look të ri, ku bie në sy nënkryetarja e PD-së Grida Duma.

kuvendi

Në këto foto të LSA, deputetja e qarkut të Tiranës shfaqet ndryshe, me një kostum blu dhe syze të një modeli të veçantë.

Sekretari organizativ i PS-së Blendi Klosi zgjodhi si rrallë herë që të shkonte në Kuvend me biçikletë dhe jo me makinë. Tërheqin po ashtu vëmendjen Deputetja e PS në Qarkun Dibër, Aurora Mara, deputetja e PD-së në Durrës Andia Ulliri.

Fokusit të fotografëve nuk u shpëton as Saimir Korreshi, deputeti i PD-së në qarkun Lushnjë, që shkriu gazit Parlamentin gjatë seancës së kaluar.

Blendi Klosi

Grida Duma

Kuvendi

Kuvendi

Kuvendi

Kuvendi

Kuvendi

Kuvendi

kuvendi 7

Kuvendi

Frida Krifca

Anila Denaj

Saimir Korreshi

Bora Muzhaqi

Ervin Salianji

Kuvend

Agron Shehaj

Flutura Acka

Andia Ulliri

Saimir Korreshi

Erion Brace

qefalia

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.