FOTO/ Një tifoze seksi për skuadrën e Guardiolës, ylli i pornos dhuron spektakël me bluzën e Mançester Sitit

Modelja angleze, Eli Bruki, e cila është një yll i filmave pornografik, gjithashtu është dhe një tifozë e skuadrës së Guardiolës.

pjimage (8)

Së fundmi ajo ka postuar foto me fanellën e Mançester Sitit për t’i dhuruar fat ekipit të saj të zemrës.

Sigurisht komentet nga fansat nuk munguan, të cilët u dukën vërtet të “tërbuar”.

12

0

787

99

34

1

5

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.