FOTO/ Nuk kryejnë ritualin e zakonshëm, shikoni momentin e zbarkimit në Tiranë të kombëtares angleze

SHPËRNDAJE

Anglia ka zbarkuar pak përpara mesnatës së sotme në Aeroportin “Nënë Tereza”, ku kanë preferuar të shkojnë menjëherë në hotel dhe jo të bëjnë ritualin e zakonshëm që bën çdo klub, ku shkon drejt e në stadiumin e ndeshjes për të përgatitur stërvitjen e fundit në vigjilje të ndeshjes.

AN 4

“Tre Luanët” me anë të njëm postimi në profilin e tyre zyrtar në rrjetin social “Twitter” kanë ndarë me ndjekësit e tyre disa çaste nga mbërritja në aeroportin e Rinasit, ku shihen lojtarët që sapo kishin zbritur nga avioni. Ndeshja Shqipëri-Angli do të luhet sot me fillim nga ora 18:00 në stadiumin “AIR Albania”.

Te lidhuraBurimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.