FOTO/ Olmo bëhet hero në Spanjë, lexoni titujt e mediave spanjolle për suksesin ndaj Shqipërisë


Dani Olmo është cilësuar si shpëtimtari i Spanjës për ndeshjen ndaj Shqipërisë pasi goli i tij me kuqezinjtë i dha suksesin iberikëve. Kjo është arsyeja pse të gjithë tituj e mediave të mëdha sportive spanjolle për ndeshjen i kushtoheshin atij.

asdasdasaasd

AS: Olmo shpëtoi festën

As

Marca: Dani Olmo mbyll festën spanjolle në Barcelonën

marca

Mundo Deportivo: Një supergol i Dani Olmo bën drejtësi në minutën e fundit

mundo deportivo

Sport: Ferran hapi rrugën dhe Dani Olmo e vendosi në ekstrem

s[prt

PANORAMASPOT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.