Foto paparazi/ Indiferencë dhe asnjë komunikim mes deputetëve demokratë Xhaferri dhe Këlliçi

Tashmë përçarja në Partinë Demokratike është fakt dhe shumë më dramatike nga çfarë mund të imagjinohej.

belind kellici kuvend

Situata është e tillë në selinë e PD-së, por edhe në Parlament ku tashmë deputetët demokratë shohin si kundërshtarë më shumë ata që janë brenda llojit, sesa socialistët.

Një situatë të tillë ka fotografuar edhe paparazzi ynë pak ditë më parë, ku deputeti Belind Këlliçi si mbështetës i Berishës dhe Ferdinand Xhaferraj si mbështetës i Bashës, as nuk e përfillën fare njëritjetrin.

Sali Berisha-Kuvendi-11-dhjetori-Evi-Kokalari-Belind-kellici-Albana-Vokshi (18)

Sali Berisha-Kuvendi-11-dhjetori-Evi-Kokalari-Belind-kellici-Albana-Vokshi (3)

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.