FOTO/ “Paqe dhe Dashuri”, Ibra takon Papën: A të pëlqen Milani?

Papa Françesku ka pasur një vizitor mjaft të veçantë. Shkëlqesia e tij pati një takim me bomberin e Milanit, Zlatan Ibrahimoviç.

papa

Suedezi përfitoi nga rasti për t’i dhënë librin e tij “Adrenalina”, Papës. 40 vjeçari nuk u mjaftua me kaq, por i dhuroi dhe bluzën e tij të personalizuar. “ A të pëlqen Milani? Me këtë bluzë unë bëj magji në fushë”, i tha Ibra.

Këtë moment suedezi e ndau nëpër rrjetet sociale, ku dha dhe një mesazh për të gjithë.

“Paqe dhe Dashuri”, shkruhej në postim.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.