FOTO/ Partnerja e Teo Hernandezit, nostalgjike për pushimet në Pulja


Zoe Kristofoli, e fejuara e futbollistit të Milanit, Teo Hernandez, kujtoi me nostalgji pushimet verore të kaluara Itali.

ZOE

Me anë të një postimi në “Instagram”, modelja seksi tregon se e ka marrë malli për ditët e kaluara në bregdet.

ZOE 1

“Na ishte njëherë Pulja, para se të përfundoj më tej pushimet. Sa e bukur është Pulja dhe e gjithë Italia”, shkruan Zoe në rrjetet sociale.

ZOE 2

ZOE 3

ZOE 4

ZOE 5

ZOE 6

ZOE 7

ZOE 8

ZOE 9

ZOE 10

ZOE 11

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *