Foto/ Pas fluturave të pikturuara nëpër mure dhe breshkave, ja çfarë mban tjetër Rama në zyrë

Teksa zhvillonte një takim me të dërguarin e SHBA-së me punë në Tiranë, David Wisner, kryeministrit Edi Rama i është pikasur një detaj i veçantë në zyrën e tij në kryeministri.

Në fotografitë e shpërndara nga takimi zyrtar mes Ramës dhe Wisner ajo që ka tërhequr vëmendjen ka qenë një shalqi që ndodhej pranë derës kryesore të zyrës.

  • foto galeri
  • foto galeri

Ende nuk dihet nëse vendosja e frutit ka qenë e qëllimshme apo dalja e tij në fotografitë zyrtare së bashku me zyrtarin e SHBA-së ka qenë një rastësi.

Megjithatë, zyra e Ramës njihet si një ambient jo i zakontë për një kryeministër, kryesisht prej objekteve të veçanta apo pikturave që mbushin muret e zyrës së kreut të qeverisë.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts